Oferta

Wyroby z drewna

Nasza rodzinna firma powstała z podhalańskiej tradycji stolarskiej. Do pracy podchodzimy z pasją i starannością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju elementów drzewnych. W naszej firmie, wszystko robimy od podstaw. Aby powstała dobrej jakości, gotowa do użycia deska boazeryjna, materiał musi przejść długą drogę. 

Sprowadzamy najlepszej klasy drewno z Polski oraz z zagranicy. Po transporcie surowiec przecieramy na kantówke przy czym układamy a następnie leżakuje kilkanaście miesięcy na świeżym powietrzu. Następnie jest dosuszany mechanicznie przy użyciu specjalnej suszarni. Dopiero po takim procesie, deska jest należycie przygotowana do obróbki. Kolejny proces zaczyna się od strugania drewna, które jest później szlifowane taśmowo. Dopiero, gdy deska spełnia odpowiednie standardy estetyczne i jakościowe, trafia do klienta.

Wszystkie deski obrabiane są z precyzyjną dokładnością, przy użyciu nowoczesnych maszyn do obróbki drewna. Posiadamy szeroką ofertę drewna do podbitki dachowej, boazerii, szalówki, owalu/imitacji bala, desek podłogowych, tarasowych i kantowych, elementów domków góralskich i więźby dachowej. Deski są wyjątkowo piękne, trwałe i mają wysoką izolację cieplną, dzięki czemu nadają się do wnętrz i na elewację.

Deski dostępne są w wymiarach:

W ofercie posiadamy także drewno do zastosowania specjalistycznego, cięte na wymiar, podlegające indywidualnej wycenie.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...